PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

 

Organizacja przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym

 

Klientom zainteresowanym organizacją przyjęcia komunijnego innego niż wszystkie przedstawiamy propozycję komunii w plenerze odbywającej się w pawilonie bankietowym.

W jednym terminie w pawilonie odbywają się maksymalnie cztery przyjęcia w odrębnych strefach oddzielonych dźwiękoszczelnymi, estetycznymi parawanami gwarantującymi pełen komfort Gości.

Pawilon bankietowy znajduje się w urokliwym parku krajobrazym obok zaplecza rekreacyjnego – sportowego, które podczas przyjęcia stanowi doskonałą alternatywę dla czasu spędzonego przy stole.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach wynajmu Pałac Bagatela udostępnia:

  • Kompleks pałacowo – parkowy, w tym 5 ha zabytkowego parku krajobrazowego
  • Wydzieloną strefę przyjęcia komunijnego w pawilonie bankietowym wyposażonym w klimatyzację oraz ogrzewanie, galę materiałową i materiały ozdobne na ścianach bocznych, profesjonalne oświetlenie ledowe oraz w postaci żyrandoli, toalety stacjonarne połączone bezpośrednio z pawilonem
  • Animatorów dla dzieci
  • Miejsca parkingowe
  • Personel niezbędny do obsługi obiektu w tym konsjerża służącego pomocą, opieką i informacją
  • Zaplecze rekreacyjno – sportowe, w skład którego wchodzą boisko do piłki nożnej, koszykówki, kort tenisowy, ścianka wspinaczkowa, pole do minigolfa oraz plac zabaw dla dzieci
  • Niezależne zasilanie prądowe w przypadku braku w dostawach prądu – agregat prądotwórczy

Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z noclegu w pokojach pałacowych.

Koszt organizacji przyjęcia na powyższych zasadach wynosi 80 zł netto/ osoby tj. 98,4 zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca na przyjęcie komunijne jest dokonanie płatności za szacowaną ilość gości, jednak nie mniej niż za 20 osób.

Dodatkowo płatny jest catering, za który podczas przyjęć komunijnych odpowiada Restauracja Komeda w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Organizacja przyjęcia komunijnego we wnętrzach Pałacu

 

Sala restauracyjna w podziemiach pałacu - 80 zł netto/ osoby + VAT tj. 98,4 zł brutto. Jednak nie mniej niż 2 000 zł netto tj. 2 500 zł brutto.

 

Sala kominkowa wraz z tarasem – 120 zł netto/os. + VAT tj. 150 zł brutto/ os. Jednak nie mniej niż 3600 zł brutto (minimum 24 osoby).

 

W przypadku rezerwacji Pałacu na wyłączność koszt wynosi 160 zł/os. netto + VAT tj. 200 zł brutto. Jednak nie mniej niż 4 800 zł netto tj. 6000 zł brutto (minimum 30 osób).


Warunkiem rezerwacji miejsca na przyjęcie komunijne jest dokonanie płatności za szacowaną lub minimalną ilość gości.

 

Zadzwoń i zapytaj o interesujący Cię termin w 2018 roku – 692 628 599

 

 

Więcej zdjęć