WSPARCIE KONSULTANTA ŚLUBNEGO

Wiemy jak ważne podczas organizacji wesela jest poczucie bezpieczeństwa i gwarancji, że w ferworze przygotowań żaden ważny element nie umknie Państwa uwadze. Wiemy również, że zbyt często pary młode popełniają łatwe do uniknięcia błędy podczas najważniejszego dla siebie dnia.

Jest dla nas również jasnym, że w przypadku organizacji wesela w plenerze pytań w głowie jest znacznie więcej, a obawy o to czy wszystko się uda są spotęgowane. Dlatego jako eksperci w zakresie organizacji imprez plenerowych postaraliśmy również o to, aby grono naszego zespołu zasilała certyfikowana konsultantka ślubna, która swoją radą, inspiracją i wsparciem umożliwi wam czerpanie radości z przygotowań ślubnych, jak również zapewni święty spokój podczas dnia wesela.

Kasia specjalizuje się w organizacji wesel plenerowych, posiada doświadczenie w zakresie organizacji i koordynacji imprez oraz wesel, a certyfikat konsultanta ślubnego uzyskała w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce - Decor Amore.

Podczas spotkania z Kasią uporządkujecie zakres swoich przygotowań oraz otrzymacie wiele cennych wskazówek, na co warto zwrócić uwagę.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną telefoniczną konsultację ślubną w zakresie organizacji ślubu w plenerze.

Więcej zdjęć