ŚLUB W PLENERZE

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz obiekt stał się miejscem, w którym umożliwimy Parom Młodym wstąpienie w związek małżeński w najpiękniejszych plenerowych warunkach. Dziś Bagatela określana jest mianem jednego z najpiękniejszych ślubnych plenerów w Polsce.

Specjalizujemy się w organizacji ślubów i wesel w plenerze, a nasze doświadczenie umożliwia skuteczne wsparcie młodych par w organizacji niezapomnianego wydarzenia. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań i pomagamy w wyborze najlepszych.

Na naszym terenie znajduje się wyodrębniony żywopłotem okrąg wkomponowany w przestrzeń zabytkowego parku krajobrazowego, który jest specjalnie przygotowany na ceremonię ślubną.

 

Z kolei osobom, które chciałaby samodzielnie według własnego pomysłu zaaranzować przestrzeń na ceremonię ślubną i stworzyć filmowy klimat oddajemy do dyspozycji aż 1 ha zielonej polany, na której ogranicza jedynie wyobraźnia. Kolejną możliwością jest organizacja zaślubin w pałacowych wnętrzach. Rozwiązanie idealne poza sezonem lub w przypadku braku odpowiedniej pogody na zewnątrz.

W każdym przypadku zapewniamy miejsce godne przeprowadzenia ceremonii spełniając przy tym wszelkie wymagania urzędników. Dekoracje każdorazowo wykonywane są pod indywidualne preferencje Pary Młodej a dla komfortu zaproszonych Gości przygotowywane są miejsca siedzące.

Osoby zainteresowane organizacją ślubu w plenerze zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 692 628 599.

 

 

 

 

Więcej zdjęć