INTENSYWNA NAUKA JĘZYKA I PRZEŁAMANIE BARIERY W MÓWIENIU W KILKA DNI W SERCU LASU,

Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU W ATMOSFERZE DYSKRECJI I KOMFORTU.

 

Szanowni Państwo.

Zachęcamy do skorzystania z naszego nowatorskiego projektu. Od wielu lat istotną częścią naszej działalności jest prowadzenie profesjonalnych szkoleń językowych. Pracują dla nas tylko doświadczeni lektorzy oraz native speakers uczący języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz polskiego - dla obcokrajowców. Ich zadaniem jest aktywizowanie kursantów i zachęcanie do interakcji w języku obcym. Liczy się liczba wypowiedzianych słów – nie rozwiązanych zadań. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość naszych usług przyczyni się do podniesienia kwalifikacji osób biorących udział w szkoleniu.

Chcąc pomóc w przełamaniu bariery komunikacji stworzyliśmy projekt intensywnej nauki języka dla Państwa w miejscu wyjątkowym. Program został opracowany jako wyjazdowe warsztaty doskonalenia języka

w pięknym kompleksie pałacowo – parkowym Bagatela, położonym w sercu lasu z dala od miejskiego zgiełku.

Projekt skierowany jest do tych osób, które w krótkim czasie pragną „zanurzyć” się w języku i przez intensywny kontakt przełamać przede wszystkim barierę w komunikacji. Zaletą miejsca, w którym organizujemy warsztaty są doskonałe warunki do nauki w atmosferze pełnej dyskrecji i komfortu. Program opracowywany jest indywidualnie tak, aby w pełni odpowiadał potrzebom zamawiającego. W zależności od potrzeb oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

W PODSTAWOWEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ DWA RODZAJE KURSÓW WYJAZDOWYCH

INTENSYWNY - DWUDNIOWY ORAZ WARSZTATY Z JĘZYKIEM – KURS PIĘCIODNIOWY, W PAKIETACH:

1. Elite - przeznaczony dla osób indywidualnych. Tego typu kursy skierowane są do osób, którym zależy na poznaniu lub odświeżeniu umiejętności językowych w pewnym obszarze.

2. Team Trainings – warsztaty dla grup. To krótkie, ale bardzo intensywne kursy. Ich nieocenioną zaletą jest również integracja zespołu i połączenie przyjemnego (wyjazdu) z pożytecznym (kursem językowym). Projekt przeznaczony jest dla małych 4 - 6 osobowych grup. W trakcie całego pobytu obowiązuje zakaz mówienia po polsku.

3. Executive Trainings – intensywny, przeznaczony dla kadry zarządzającej. Projekt skierowany jest m.in do managerów najwyższego szczebla. Wydarzenie polega na całkowitym odcięciu się od języka ojczystego w ustronnym miejscu. Program sprawdza się jako przygotowanie do konkretnego biznesowego wyjazdu lub spotkania. Polecamy go również w celu przypomnienia języka obcego, w określonym wcześniej obszarze tematycznym.

 

Intensywne kursy dwudniowe to projekt, podczas którego realizowane są zajęcia obejmujące zakres zagadnień realizowany w ciągu dwóch miesięcy zwykłej nauki w firmie. Szkolenia odbywają się w Pałacu Książąt Radziwiłłów Bagatela w Wielkopolsce, a ich program może być dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy. Podczas wyjazdu obowiązującym językiem jest język obcy szkolenia.

Kurs pięciodniowy - warsztaty z językiem, mają charakter immersji językowej, w praktycznej i zorganizowanej formie praktykujemy komunikację z native speakerami przez 8 godzin dziennie. Taka forma nauki pozwala na doświadczenie języka w jego naturalnej formie. Dla nas najważniejsza jest docelowa efektywność. W trakcie sesji ćwiczymy: dyskusje, role play, negocjacje i debaty. Ta formuła powoduje, że w trakcie 5 dni, uczestnicy usłyszą i użyją więcej języka obcego niż w trakcie kilkuset godzin tradycyjnego kursu językowego. A wszystko poza klasą językową i w pięknym otoczeniu.

Dla pakietów Elite i Executive Trainings szczególnie polecamy intensywne kursy dwudniowe. Na zakończenie dnia zapewniamy atrakcje relaksacyjne w formie zabiegów kosmetycznych i Spa. Dla pakietu Team Trainings sugerujemy wyjazdy pięciodniowe. Jako atrakcję dodatkową oferujemy warsztaty integracyjne w języku polskim lub języku obcym w przedostatni wieczór pobytu.

PAŁAC BAGATELA

Pałac Bagatela jest synonimem luksusu i komfortu. To obiekt typu boutique. Wyróżnia go kameralność, komfortowe wnętrza, wysoki standard wyposażenia i urokliwa atmosfera. Lokalizacja pałacu jest jego dodatkowym atutem. Położenie w sercu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia komfort, spokój, dyskrecję i DOSKONAŁE WARUNKI DO NAUKI. Cały kompleks pałacowo – parkowy (5 ha) jest ogrodzony i pozostaje do dyspozycji Gości Pałacu Bagatela. Po całym dniu zajęć, amator zarówno czynnego jak i biernego wypoczynku znajdzie tu coś dla siebie. Do dyspozycji Gości oddajemy: ściankę wspinaczkową, pole do mini golfa, kort tenisowy, boisko do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki, rowery, kijki do nordic walking, siłownię, saunę i bilard.

 

OFERTA E L I T A R N YC H KURSÓW JĘZYKOWYCH W KOMPLEKSIE PAŁACOWO - PARKOWYM BAGATELA.

 

Więcej zdjęć