PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny, Imieniny

Jeszcze nie tak dawno temat wieku był w towarzystwie bardzo delikatny. W przypadku kobiet nie wypadało wręcz o nim wspominać. Na szczęście tendencja ta powoli się zmienia. Dzisiaj, kobiety, coraz częściej świadome swojej dojrzałej atrakcyjności są z tego powodu zwyczajnie szczęśliwe. I jak to kobiety, swoim szczęściem lubią dzielić się z innymi.

Bo cóż w tym wstydliwego, ile masz lat? Tyle, na ile się czujesz! A że czujesz się świetnie – sprezentuj sobie 30-tkę, 40-tkę, 50-tkę, 60-tkę, 70-tkę, 80-tkę i 90-tkę również !

Niech będzie wyjątkowo!

Tylko jak? Twoi Goście to w dużej mierze rodzina, bądź ludzie, których znasz od lat. Niejedna uroczystość już za Wami – jedna do drugiej podobna. Co zrobić, żeby nie wypaść na snoba, ale jednak zaimponować znajomym (w głębi duszy każdy z nas chciałby zrobić wrażenie)? Jedni wolą spędzać czas aktywnie, drudzy przeciwnie, chcą posiedzieć w spokoju…

Zaproś swoich Gości do Bagateli – gwarantujemy wyłącznie do Waszej dyspozycji Pałac Książąt Radziwiłłów i kompleksowe zaplecze rekreacyjno-sportowe wraz z całym terenem parkowym. Jest tu wszystko, czego potrzebują zarówno Ci mniej, jak i bardziej wymagający!

Podejmij ich wytworną kolacją, bądź też bardziej swobodną formą bankietu.

Jesteście znajomymi od lat? Świetnie. Co prawda jest to Twoje Święto, ale zaskocz ich i przygotuj dla nich niespodziankę – np. prezentację zdjęć z Waszych wspólnych spotkań, wypadów (wyświetlimy ją, w momencie toastu za zdrowie Twoich Gości) – pomyśl, jak wyjątkowo się poczują!!!

Dlaczego taki pobyt nie miałby trwać 2 dni?
Kto z nas nie marzył o prostych przyjemnościach, na które nigdy nie ma czasu – filiżanka kawy podana na tarasie Pałacu, relaksująca chwila w saunie, spacer po przypałacowym parku lub lesie, a dla bardziej aktywnych - mecz koszykówki, tenisa ziemnego, czy runda minigolfa. Menu i dekoracje ustalane są indywidualnie.

Koszt wynajmu obiektu na organizację uroczystości prywatnej wynosi 3 000 zł netto.

Dodatkowo płatną opcją jest catering. W tym zakresie rekomendujemy współpracującą z nami restaurację Komeda z Ostrowa Wielkopolskiego.

W celu rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu pod nr. tel. 692 628 599.

Więcej zdjęć