ZAPLECZE SPORTOWO-REKREACYJNE

 

Wysokiej klasy kompleks Pałac Bagatela oferuje fantastyczne warunki do szeroko pojętej rekreacji i wypoczynku. Powiesz, "I co z tego? Zdecydowana większość tego typu obiektów posiada takie zaplecze". Z pewnością! Ale już nie każdy gwarantuje to tylko do Twojej dyspozycji.

Boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kort tenisowy - tak powszechne i dostępne, że chyba nawet trochę zapomniane. Ale kiedy ostatnio zagraliście mecz? Nigdy nie masz czasu, a gdy go masz, to jest już za późno? Bardzo proszę – obiekty są oświetlone – pora nie ma znaczenia!

Ścianka wspinaczkowa – był czas szału, wszyscy się wspinali, wszędzie powstały ścianki, potem zapał minął, ścianki zostały. Jakby na to nie patrzeć, każda ścianka jest swego rodzaju wyzwaniem. Teraz to Twoje wyzwanie - podejmij je! Zapewnimy instruktora.

Pole do minigolfa (oświetlone) – tyle było przymiarek do tematu, wstępnych terminów, a jakoś nigdy się nie udało rozegrać rundy. Może i mini ten golf, ale za to tylko dla Ciebie i to o której porze chcesz! Fitness center, sauna – do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Albo się to lubi, albo nie!

Cennik oraz zasady korzystania z zaplecza rekreacyjnego znajdują się tutaj.

Nordic Walking, spacery, grzybobranie, wycieczki rowerowe – przez las sąsiadujący z przypałacowym parkiem przebiega trasa turystyczna. Ta forma aktywności sama się obroni - sprzęt sportowy można wypożyczyć w recepcji.

Degustacja win – jako atrakcja spotkania lub sposób na spędzenie wieczoru (koniecznie już raczej z noclegiem :-)

Paintball oraz wszelkie atrakcje, które spotkają się z zainteresowaniem naszych gości i są możliwe do zrealizowania w naszych warunkach. Najbardziej niezdecydowanych zapraszamy do pałacowych piwnic, gdzie znajduje się stół bilardowy oraz drink bar, serwujący bogatą ofertę alkoholi (Open Bar – wg indywidualnych ustaleń z klientem).

 

Więcej zdjęć